|
ОСББ
МЕНЕДЖЕР (УПРАВИТЕЛЬ) ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ
(ГРУПИ БУДИНКІВ)
Тривалість підвищення кваліфікації – 72 годин.
Курс триває 3 місяці.
Форма підвищення кваліфікації – очна (вечірня).
Вартість навчання: 5 000 грн.
Для безкоштовного навчання необхідно:
- вік: 45 +;
- звернутись до центру зайнятості за місцем реєстрації за направленням на професійне навчання до навчального закладу.
Для реєстрації на курси потрібно заповнити Google-форму: https://forms.gle/FdsMipYLi2rRiy9x5.
Реквізити для оплати
Код за ЄДРПОУ 01597997, п/р UA653006140000026003500152765 в АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Отримувач: ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі». Призначення платежу: «За підвищення кваліфікації, ПІП».
Телефони для довідок:
(050) 700-79-45 – Колісник Тетяна Олегівна
(050) 726-07-03 – Кузьменко Олександра Костянтинівна
0532-56-08-53 – деканат.
E-mail: ec.pusku@gmail.com.
Детальніше...
МЕНЕДЖЕР (УПРАВИТЕЛЬ) ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ
(ГРУПИ БУДИНКІВ)
Тривалість підвищення кваліфікації – 72 годин.
Курс триває 3 місяці.
Форма підвищення кваліфікації – очна (вечірня).
Мета курсу в процесі навчання вивчити питання інформаційного забезпечення діяльності ОСББ (ЖК, ЖКГ, УК); організаційно-правові та економічні аспекти діяльності з управління житлового комплексу; особливості утримання будинків, споруд та прибудинкових територій; впровадження ресурсоенергозберігаючих технологій утримання житла; організації обліку, контролю, звітності діяльності комунальних підприємств та визначення витрат на управління та обслуговування житлового комплексу; інженерного благоустрою прибудинкової території та впровадження зовнішніх та внутрішніх охоронних систем території та будинку..
Зміст програми підвищення кваліфікації
- Правові аспекти управління багатоквартирним будинком (законодавча база функціонування управителя, процедури створення ОСББ, ЖК, обрання управителів і компанії - виконавця послуг з утримання будинку і прибудинкової території, інше).
- Механізм формування тарифу (внесків на утримання будинку - схема складання кошторису витрат на будинок).
- Основи модернізації житлового фонду (техаудит, техпаспорт на будинок, планування і проведення поточних і капітальних ремонтів будівель).
- Енергоменеджмент багатоквартирного будинку (розрахунок, планування і облік енерговитрат, технології утеплення і освітлення).
- Земельне законодавство (узаконення прибудинкової території, паспорт благоустрою, відвід земельних ділянок, сміттємайданчики, погодження земельних меж, винесення меж земельної ділянки в натурі згідно генплану міста).
- Фінансово-економічні основи роботи управителя (складання перспективних кошторисів на утримання будинку, оптимізація витрат, акумулювання резервного фонду будинку, складання річного звіту і плану на наступний рік).
- Взаємовідносини з органами державної влади і місцевого самоврядування (функції інспекції з благоустрою міста, інших підрозділів мерії). Особливості роботи управителя з природними монополіями в сфері ЖКГ: тепло-водо-газа-електропостачальними компаніями.
- Досудова робота з неплатниками. Підготовка і проведення судової процедури щодо стягнення заборгованості.
- Лекція голови асоціації ОСББ (практичні рекрмендації по управлінню будинком).
- Лекція бухгалтера ОСББ (висвітлення особливостей ведення бухобліку, звітності і оподаткування, процедура ревізії, адміністрування внесків на утримання будинку в діяльності ОСББ і управителя, створення автоматизованих БД мешканців будинків).
- Лекція енергетика ОСББ (обмін досвідом по енергозбереженню, обслуговування електрощитових, насосних станцій, газової сигналізації, ліфтів, заведення інтернет-ТВ комунікацій в будинок, обслуговування прибудинкової території, під'їздів і дахів).
- Цифрова грамотність та інформаційно-комп`ютерні технології у процесах діяльності та менеджменту будинку (групи будинків).
| |